KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477227
nr 1447 7227
Richard Björklund, interiör. Signerad. Olja på pannå, 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:04:13
200 kr
1.200 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)