KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477227

nr 1447 7227

Richard Björklund, interiör. Signerad. Olja på pannå, 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x76 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 7 februari 2022
kl 19:04:13